Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Chrono Trigger

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 01, 2023
Chrono Trigger, şimdiye kadar yapılmış en iyi RPG'lerden biri olarak kabul ediliyor ve şimdi burada, web sitemizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Chrono Trigger, Square tarafından 1995 yılında Super Nintendo Entertainment System için geliştirilen ve yayınlanan bir rol yapma video oyunudur. Oyun, küresel bir felaketi önlemek için zamanda yolculuk yapan Crono adlı genç bir çocuğun yolculuğunu konu alıyor. Yol boyunca, her biri kendine özgü yeteneklere ve kişiliklere sahip çeşitli karakterlerle tanışır.

Oyun, oyuncuların güçlü özel hareketleri serbest bırakmak için saldırı kombinasyonlarını kullanmasına izin veren benzersiz bir savaş sistemine sahiptir. Oyunun dallara ayrılan hikayesi, çoklu sonları ve doğrusal olmayan oynanışı, yüksek derecede tekrar oynanabilirlik sunar.

Chrono Trigger, yenilikçi oynanışı, unutulmaz karakterleri ve zamansız hikayesiyle hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından büyük beğeni topladı. Genellikle tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edilir.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • Şimdiye kadar yazılmış en iyi oyun hikayelerinden biri
 • Oyun, Dragon Ball'un yaratıcısı Akira Toriyama'nın sanat tarzını içeriyor
 • Güzel film müziği
 • Özelleştirilebilir kontroller

Yayın tarihi
March 1995
Geliştirici
Chrono Trigger, Square tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Chrono Trigger game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Square and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Chrono Trigger game, make sure to check out our other exciting games.