Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Choose My Summer Style

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 28, 2022
Bu Disney Prensesleri yaz sezonuna hazırlanıyor ve yeni kıyafetlere ihtiyaçları var. Onlara katıl ve en iyi kıyafetleri seçmelerine yardım et!
  • Interact With The Game

Yaz sonunda geldi! Ve bunu kutlamanın kızlar için yeni bir giydirme oyunundan daha iyi bir yolu var mı? Bu size çay gibi geliyorsa, Yaz Tarzımı Seç'e kesinlikle bayılacaksınız!

Bu giydirme oyununda Disney Prenseslerine bir moda tasarımcısı gibi gardıroplarını seçmelerinde yardımcı olacaksınız. Ne kadar serin! Peki ne yapman gerekiyor? Her kızın kendine özgü kıyafetleri vardır. Hepsini deneyin! Ayrıca kıyafeti tamamlayacak güzel bir el çantası, bir çift gözlük ve bir kolye ya da bir çift küpe gibi aksesuarlar eklemeyi de unutmayın! Sahip olduğun tüm seçenekleri karıştır ve eşleştir ve hangi kıyafetlerin en iyi göründüğünü bul!

Bu moda oyunu, konu mükemmel kıyafeti yaratmaya geldiğinde size gerçekten çok çeşitli seçenekler ve çok fazla özgürlük sunuyor! Ama yeterince konuşma, burada açıklamaları okumak için değil oyun oynamak için geldiniz, o yüzden hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz oyun var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz kıyafetlerle dolu büyük gardıroplar
  • Her kızın kendine özgü kıyafetleri vardır
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Choose My Summer Style, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Choose My Summer Style game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Choose My Summer Style game, make sure to check out our other exciting games.