Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

ChickenKarts.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 05, 2023
Bu eğlenceli ve rekabetçi kart yarış oyununda yarış becerilerinizi test edin! ChickenKarts.io şu anda ücretsiz!
  • Drive

ChickenKarts.io'ya Hoş Geldiniz - En İyi Yeni Kart Yarışı Oyunu

En son ve en iyi kart yarış oyununu mu arıyorsunuz? ChickenKarts.io'dan başkasına bakmayın! Çevrimiçi yarış oyunları dünyasına bu heyecan verici yeni ekleme, hızla hayranların favorisi haline geliyor ve bunun nedenini anlamak kolay.

Hızlı Tempolu ve Çok Rekabetçi Yarış

Şu anda mevcut olan en iyi kart yarış oyunlarından biri olan ChickenKarts.io, her yaştan çocuğun kesinlikle seveceği karikatürize ve stil sahibi grafiklere sahip. Oyun hızlı ve rekabetçi, bu da onu arkadaşlarla oynamak için en harika çevrimiçi yarış oyunlarından biri yapıyor. İster deneyimli bir yarışçı olun ister io oyunları dünyasına yeni başlayan biri olun, ChickenKarts.io sizi saatlerce meşgul edecek.

Hem eğlenceli hem de zorlu parkurlar

ChickenKarts.io'nun yarış pistleri, başınızı döndürecek keskin virajlar ve döngüler içeren hem eğlenceli hem de zorlu. Ama hepsi bu kadar değil; ayrıca bitiş çizgisini geçmeden önce belirli miktarda yeşil daire toplamanız gerekecek, bu da oyuna başka bir meydan okuma unsuru ekliyor. Endişelenmeyin, yarışlarda yarıştıkça daha fazla sürücünün ve aracın kilidini açabilirsiniz, bu da size rekabette önde olmak için ihtiyaç duyduğunuz avantajı sağlar.

Unblocked66 Oyunlar Kategorisi

Hem eğlenceli hem de zorlu olan daha fazla engellenmemiş oyun mu arıyorsunuz? ChickenKarts.io sizi korudu. Bağımlılık yaratan oynanışı ve heyecan verici yarış pistleriyle bu oyun, her yaştan çocuğun çok beğeneceğinden emin. Peki ne bekliyorsun? Direksiyona geçin ve bugün yarışmaya başlayın!

Özellikler:

  • Stilize 3D grafikler
  • Çok oyunculu
  • Zorlu parkurlar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
ChickenKarts.io, Lee Zak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This ChickenKarts.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Lee Zak and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this ChickenKarts.io game, make sure to check out our other exciting games.