Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Chambered Fate

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 12, 2023
Yeni bir atış mücadelesine hazır mısın? Eğer öyleyse, Chambered Fate'i kaçırmadığınızdan emin olun! Burada ücretsiz oynayın!
  • Control The Bullet

Chambered Fate, kesin nişancı oyunudur.

Selamlar, genç oyuncular! Bazı ilginç ücretsiz PC silah oyunları bulmaya mı çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman size harika bir haberimiz var! Engelsiz FPS oyunları kategorisindeki en havalı ücretsiz PC silah oyunu Chambered Fate'in heyecan verici dünyasına girmeye hazır olun. Bu nişancı oyunu her kuralı çiğner ve oyun deneyiminizi tamamen yeni bir seviyeye yükseltir!

Kaderinizin Sorumluluğunu Alın: Kurşunlarınıza Kılavuzluk Edin

Merminizin kaderini kontrol ederken kendinizi aksiyona kaptırın. Chambered Fate'te her çekimi hassasiyet ve yetenekle yönlendirirsiniz. Fareyi veya klavyeyi kullanarak merminizi hedeflenen hedeflere yönlendirme olanağına sahipsiniz. Şimdiye kadar oynadığınız diğer nişancı oyunlarına benzemiyor!

Bir Bilim Kurgu Heyecanlı Yolculuğuna Atılın: Askeri Uzay Gemisinde

Eylemin gerçekleştiği fütüristik bir askeri uzay gemisinde olduğunuzu hayal edin. En son teknolojiyle dolu şık koridorları keşfederken, doğruluğunuzu test edecek zorlu hedeflerle karşılaşacaksınız. Grafikler ve görseller sizi şaşırtacak ve her seviyeyi sürükleyici bir deneyim haline getirecek.

Unblocked66 Oyunlar Kategorisi: Her Yerde, Her Zaman Oynayın

Şimdi, Chambered Fate'in oyuncular arasında neden bu kadar popüler olduğundan bahsedelim. Unblocked66 Games kategorisinin bir parçasıdır, yani doğrudan internet tarayıcınızda herhangi bir güçlük çekmeden oynayabilirsiniz. Bu doğru, indirme veya kısıtlama yok; sadece parmaklarınızın ucunda saf oyun eğlencesi!

Bullet Control Sanatında Ustalaşın: Öğrenin ve Fethedin

FPS oyunlarında yeniyseniz, Chambered Fate mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Kademeli olarak daha zor hedefleri ve engelleri ortaya çıkaran arkadaşça bir öğrenme eğrisi sunar. Biraz pratik yaparak, bu zorlu atışları kolaylıkla vurarak mermi kontrolünde usta olacaksınız.

Becerilerinizi Serbest Bırakmaya Hazır Olun: Bugün Chambered Fate Oynayın

Peki genç oyuncular, Chambered Fate heyecanını kucaklamaya hazır mısınız? Becerilerinizi açığa çıkarın, yer çekimine meydan okuyun ve engelsiz FPS oyunları dünyasında izinizi bırakın. Spot ışığına çıkmanın ve kurşun bükme yeteneklerinizi göstermenin zamanı geldi. Farenizi veya klavyenizi alın ve eğlence başlasın! Bugün Chambered Fate oynayın ve unutulmaz bir oyun yolculuğuna çıkın.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Eşsiz oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
July 2023
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Chambered Fate game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 955 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Chambered Fate game, make sure to check out our other exciting games.