Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Centre Court Tennis

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 19, 2013
Center Court Tennis, sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir tenis oyunudur!
  • Play
    Play

Tenisle ilgilenen var mı? 1001-oyun.com'da bağımlılık yapan ücretsiz flash çevrimiçi Tenis oyunları oynayın! Mousebreaker'ın yüksek puanlar listesine girmek için gerekenlere sahip misiniz?

Center Court Tennis heyecan verici bir Tenis oyunudur. En son grand slam tenis turnuvası burada. Heyecan verici bir tenis oyununda rakiplerinize meydan okuyun. Raketinizi kapın ve 3 kupayı da kazanmak için en iyi çim kort tenisçilerine karşı yarışın. Dünyaca ünlü merkez kortta zafer için backhand, crosscourt ve forehand şut vuruşlarınızı mükemmelleştirin. Gerçek bir profesyonel olun ve Wimbledon oyun yarışmasını kazanın! Bu Çevrimiçi Tenis Oyunlarında sıradaki Roger Federer veya Serena Williams olun.

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Centre Court Tennis game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 26.7k times and has received a rating of 4.61 / 5 din 23 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Centre Court Tennis game, make sure to check out our other exciting games.