Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity Valentino Pink Collections

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 27, 2022
Valentino Pembe Koleksiyonlarını hiç duydunuz mu? Şimdi burada, web sitemizde deneme şansınız var!
  • Interact With The Game

Merhaba moda tutkunları! 1001-oyun.com'da yeni bir moda trendini denemenin zamanı geldi ve Celebrity Valentino Pink Collections yardım etmek için burada!

Ünlü Kızlar başka bir giydirme mücadelesine hazırlar ve bu sefer Valentino Pembe Koleksiyonu'nu seçiyorlar. Web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz diğer kız giydirme oyunlarında olduğu gibi, bu kızların her birine kendi kıyafetlerini seçmelerinde yardımcı olabileceksiniz. Her zaman olduğu gibi, her kızın kendi gardırobuna, aksesuarlarına ve aralarından seçim yapabileceği saç kesimlerine sahiptir. Kızlar için herhangi bir moda oyunu oynadıysanız, tam olarak ne yapacağınızı bileceksiniz. Eşleşecek en iyi görünen takımları ve aksesuarları bulmak için farklı kıyafet seçenekleriyle denemeler yapın.

Peki, düşünceleriniz neler? Bu kızların ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olacak kadar yetenekli bir moda tasarımcısı mısınız? Ardından Oynat düğmesini tıklayın ve bize neler yapabileceğinizi gösterin!

Özellikler:

  • Sevimli 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kıyafet
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Celebrity Valentino Pink Collections, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Celebrity Valentino Pink Collections game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity Valentino Pink Collections game, make sure to check out our other exciting games.