Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity Selen All Around The Fashion

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 24, 2023
Giydirme oyunlarından hoşlanıyorsanız gelin ve Modanın Her Yerinde Ünlü Selen'e göz atın! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!
  • Interact With The Game

Celebrity Selena All Around The Fashion, oyuncuların Selena'nın model olduğu farklı moda stillerini keşfetmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir çevrimiçi giydirme oyunudur. Oyun, Valentino Pink, Dark Gothic ve Future Fashion koleksiyonları dahil olmak üzere çeşitli giysi ve aksesuar koleksiyonlarına sahiptir. Her moda stilinin oyuncuların seçebileceği kendine özgü kıyafetleri, aksesuarları ve saç stilleri vardır ve mükemmel görünümü yaratmak için çok çeşitli seçenekler sunar.

Oyun, parlak ve renkli grafiklere sahiptir ve kontroller basit ve öğrenmesi kolaydır. Oyuncuların oyunda gezinmek ve seçimlerini yapmak için sadece farelerini kullanmaları gerekir. Oyun, farklı stilleri denemelerine ve en sevdikleri ünlüden ilham alan görünümler yaratmalarına izin verdiği için moda tutkunları ve Selena hayranları için mükemmel.

Celebrity Selena All Around The Fashion'da oyuncular çeşitli kıyafet ve aksesuar kombinasyonlarını deneyerek hayal güçlerinin uçmasına izin verebilirler. Oyun, oyunculara mükemmel kıyafeti oluşturmaları ve moda anlayışlarını sergilemeleri için sayısız olanak sunar. Bu giydirme oyunu, eğlenceli ve ilginç oynanışı sayesinde her yaştan oyuncuya saatlerce eğlence getirecek. Celebrity Selena All Around The Fashion ile eğlenceye katılın, kendi stilisti olun ve kendi moda trendlerinizi tasarlayın.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ve daha da fazlası: sürekli olarak yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Denenecek bir sürü kıyafet
  • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
Ocak 2023
Geliştirici
Celebrity Selen All Around The Fashion, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Celebrity Selen All Around The Fashion game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 2.33 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity Selen All Around The Fashion game, make sure to check out our other exciting games.