Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity RiRi All Around The Fashion

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 17, 2023
Farklı moda trendlerini denemeye ve en iyi görünen kıyafetleri bulmaya hazır mısın? o zaman devam edin ve bugünün oyununu deneyin!
  • Interact With The Game

Celebrity RiRi All Around The Fashion, moda dünyasını Rihanna'nın gözünden görmelerini sağlayan kızlar için eğlenceli ve ilginç bir giydirme oyunudur.

Oyunda 8 farklı moda trendi var ve her birinin kendine has kıyafetleri, saç stilleri ve aksesuarları var. Bu, oyuncuların aynı kıyafeti kazara iki kez yapma konusunda asla endişelenmelerine gerek olmadığı anlamına gelir çünkü denenecek çok fazla seçenek vardır.

Kontrollerin kullanımı kolaydır ve oyunu oynamak eğlencelidir. Oyuncular kendi benzersiz görünümlerini oluşturmak için farklı kıyafetleri, aksesuarları ve saç stillerini karıştırıp eşleştirebilirler.

Sitemizde her gün oynayacak yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Birçoğu engellenmemiş oyunlardır. Daha da iyisi, her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Denenecek çok sayıda giysi ve aksesuar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
January 2023
Geliştirici
Celebrity RiRi All Around The Fashion, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Celebrity RiRi All Around The Fashion game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity RiRi All Around The Fashion game, make sure to check out our other exciting games.