Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity Kendel All Around The Fashion

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 30, 2023
Celebrity Kendel All Around The Fashion ile yeni moda trendlerini keşfedin! Bu giydirme oyununu hemen burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Mevcut en büyüleyici çevrimiçi ücretsiz moda tasarımcısı oyunlarından biri olan Kendel All Around The Fashion ile modanın büyüleyici dünyasına adım atın. Kızlar için giydirme oyunlarının heyecanını kızlar için ücretsiz çevrimiçi moda şovu oyunlarının heyecanıyla birleştiren heyecan verici bir yolculukta sansasyonel ünlü Kendel All'a katılın.

Kendinizi Modaya Kaptırın

Her yaştan moda tutkunu için tasarlanan bu sürükleyici deneyim, yaratıcılık ve kendini ifade etme için sonsuz olanaklar sunuyor. İster tomurcuklanan bir moda tutkunu olun ister genç bir trend belirleyici olun, bu oyun hayal gücünüzü serbest bırakmak ve stil tutkunuzu keşfetmek için mükemmel. Kendel All Around The Fashion, sürükleyici oynanışı ve çarpıcı görselleri ile çocuklara yönelik moda oyunları arasında öne çıkıyor.

Tarzınızı Özelleştirin

Moda seçenekleriyle dolup taşan bir dünyada gezinirken kişiselleştirmenin keyfini çıkarın. Eşsiz ve göz alıcı görünümler yaratmanıza olanak tanıyan çok çeşitli şık giysiler, aksesuarlar ve kozmetiklerle denemeler yapın. Her moda etkinliğinde kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayarak, bireyselliğinizi yansıtan kıyafetler tasarlarken yaratıcılığınızın uçmasına izin verin.

Eşyalarınızı Piste Dikin

Her detayın önemli olduğu yüksek riskli bir defilenin parçası olmanın heyecanını yaşayın. Kusursuz zevkiniz ve yeteneğinizle seyirciyi büyüleyerek podyumda kasılarak ilerleyin.

Her Zaman, Her Yerden Erişilebilir

Kendel All Around The Fashion'ı diğerlerinden ayıran şey erişilebilirliğidir. Mevcut en iyi engellenmemiş oyunlardan biri olarak, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde moda saplantınıza kapılmanıza olanak tanır. Kesintisiz oyunun keyfini çıkararak ve moda oyununda önde kalarak farklı seviyelerde ve zorluklarda sorunsuz bir şekilde oynayın.

İçinizdeki Moda İkonunu Serbest Bırakın

Kızlar için giydirme oyunları, defile oyunları ve engelsiz oyunları birleştiren nihai çevrimiçi ücretsiz moda tasarımcısı oyunu Kendel All Around The Fashion ile moda dünyasını kucaklamaya hazır olun. Yaratıcılığınızı serbest bırakın, kalıcı bir izlenim bırakın ve ünlü bir moda tasarımcısı olma yolunda ilerleyin!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kıyafet
  • Her kızın kendine özgü kıyafet koleksiyonu vardır.
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
May 2023
Geliştirici
Celebrity Kendel All Around The Fashion, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Celebrity Kendel All Around The Fashion game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 774 times and has a promising start. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity Kendel All Around The Fashion game, make sure to check out our other exciting games.