Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity Foodie Style

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 10, 2022
En son moda trendlerini keşfedin ve günümüzün oyunuyla yeni ve abartılı kıyafetler deneyin. Kıyafetler, makyajlar ve aksesuarlar hepsini deneyin!
  • Interact With The Game

Selam! Kızlar için bedava oyunlar mı oynamak istiyorsunuz? Taze, heyecan verici ve eğlenceli bir giydirme oyununa ne dersiniz? Kulağa harika geliyor mu? O halde Celebrity Foodie Style'ı mutlaka denemelisiniz!

Bu, çeşitli kıyafet ve aksesuarları deneyebileceğiniz ve neyin en iyi olduğunu görebileceğiniz bir giydirme oyunudur. Oyun, bu ünlü kızların telefonlarında kıyafetler ve moda hakkında konuşmalarıyla başlar. Sonunda yeni ve sıra dışı bir giyim tarzını denemeye karar verirler: Foodie Fashion. Hepsi heyecanlandıktan sonra oyun başlar ve çeşitli makyajlar, küpeler, kolyeler, cüzdanlar, saç modelleri ve kıyafetlerle denemeler yapabilirsiniz.

Her kızın giyebileceği, her birini benzersiz kılan farklı bir elbise seti olacak. Çeşitli komik görünümlü gözlükleri ve diğer aksesuarları denemekten çekinmeyin ve muhteşem kıyafetler elde etmek için bunları abartılı elbiselerle birleştirin.

Tüm bu kıyafetleri denemek için heyecanlı mısınız? Ardından devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın ve moda becerilerinizi görelim.

Celebrity Foodie Style'ı ve kızlar için daha birçok oyunu web sitemizde tamamen ücretsiz oynayın! Aslında burada, sitemizde oynayabileceğiniz daha pek çok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Karıştırmak ve eşleştirmek için birçok giysi ve aksesuar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Celebrity Foodie Style, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Celebrity Foodie Style game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity Foodie Style game, make sure to check out our other exciting games.