Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity First Date Adventure

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 23, 2022
Bu ünlü çift ilk buluşmalarına hazırlanıyor ve en iyi kıyafetleri seçmek için yardımınıza ihtiyaçları var!
  • Interact With The Game

Boş zamanlarında çevrimiçi oynamak için en iyi giydirme oyunlarını mı arıyorsun? Eğer öyleyse doğru yere geldiniz çünkü burada web sitemizde Celebrity First Date Adventure oynayabilirsiniz!

Celebrity First Date Adventure, ilk buluşmalarına hazırlanan ünlü bir çifte yardım edebileceğiniz kızlar için bir giydirme oyunudur. Bu yüzden moda becerilerinizin en üst düzeyde olduğundan emin olun çünkü onları kullanma zamanı!

Farklı makyaj ve kuaför stillerini deneyin ve bunları en güzel görünen kıyafetlerle birleştirin. Aksesuarların, güzel bir kolyenin ve bir çantanın her zaman iyi bir fikir olduğunu unutmayın. Yani ne diyorsun? Bu çiftin ilk buluşmaları için giyinmesine yardım etmeye hazır mısınız? Öyleyse Oynat düğmesini tıklayın ve harika bir ilk buluşma yaşamalarına yardımcı olalım!

Kızlar için daha fazla ücretsiz oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize göz atın! Geniş bir oyun yelpazemiz var, bunların çoğu Engelsiz Oyunlar da!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Denemek için birçok giysi ve aksesuar
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Celebrity First Date Adventure, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Celebrity First Date Adventure game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity First Date Adventure game, make sure to check out our other exciting games.