Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity Easter Fashionista

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 04, 2023
Bugünün giydirme oyunu Celebrity Easter Fashionista ile Paskalya'yı karşılamaya hazırlanın! Burada ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Celebrity Easter Fashionista, kızlar için en iyi çevrimiçi moda oyunudur. Paskalya için giyin!

Modayı seven çocuklar ve kızlar için mükemmel olan ücretsiz çevrimiçi giydirme oyunu Celebrity Easter Fashionista ile şık giyinmeye hazır olun! Bu oyunda, Paskalya kutlaması için hazırlanan beş kişilik bir kız grubuna katılacaksınız. Hepsi yeni kıyafetleri ve kıyafetleri denemekten heyecan duyuyor ve siz de kişisel koleksiyonlarından en iyilerini seçmelerine yardımcı oluyorsunuz.

Her kızın zarif kıyafetlerden ve çantalar, gözlükler, kolyeler ve küpeler gibi şık aksesuarlardan oluşan kendi koleksiyonu vardır. İşiniz, her kız için ideal kostümü yaratmak için bu öğeleri karıştırıp eşleştirmektir. Bu oyun, parlak ve renkli grafikleri ve basit kontrolleri sayesinde boş zamanlarında dinlenmek ve eğlenmek isteyen sıradan oyuncular için idealdir.

Celebrity Easter Fashionista ücretsiz çevrimiçi genç kız giydirme oyunları, çocuklar için giydirme oyunları veya çevrimiçi moda tasarımcısı oyunları arayan herkes için ideal bir oyundur. Ve en iyi kısım? Unblocked66 kategorimizin bir parçasıdır, yani onu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Peki ne bekliyorsun? Moda becerilerinizi test edin ve bu kızların Paskalya için ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olun. Şimdi Celebrity Easter Fashionista'yı oynayın ve nihai moda tutkunu olun!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok giysi ve aksesuar
  • Oynaması kolay ve eğlenceli
Yayın tarihi
April 2023
Geliştirici
Celebrity Easter Fashionista, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Celebrity Easter Fashionista game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity Easter Fashionista game, make sure to check out our other exciting games.