Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity Couple Red Carpet Fashion

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 31, 2022
Bu ünlü çiftin kırmızı halıya hazırlanmasına yardım edin! Bu çok önemli bir olay ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerekiyor!
  • Interact With The Game

Selam! Kızlar için yeni bir giydirme oyununa hoş geldiniz! Bu sefer Hollywood'a gidiyoruz!

Ünlü Çift Kırmızı Halı Modası, çok çeşitli giysi ve aksesuarları denemenize izin veren moda oyunlarından biridir. Yani moda tasarımcılığı becerilerinizi sergilemeye hazırsanız, bu ünlü çiftin çok önemli bir geceye hazırlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Geniş kıyafet koleksiyonlarına göz atın ve kalabalığın arasından sıyrılmalarını sağlamak için en iyi kıyafet ve aksesuar kombinasyonlarını seçin. Elbiseler, takımlar, cüzdanlar, saç modelleri, gözlükler, bunların hepsi istediğiniz gibi değiştirilebilir ve değiştirilebilir! O halde moda oyunlarını ücretsiz oynamayı seviyorsan gel ve Ünlü Çift Kırmızı Halı Modasına bir göz at! Pişman olmayacaksın!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kıyafet
  • Oynaması kolay ve eğlenceli

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Celebrity Couple Red Carpet Fashion, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Celebrity Couple Red Carpet Fashion game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity Couple Red Carpet Fashion game, make sure to check out our other exciting games.