Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity Core Fashion Battle

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 16, 2022
Bu ünlülerin moda savaşlarını bitirmelerine yardım edin ve en iyi kıyafet zevkine kimin sahip olduğunu öğrenin!
  • Interact With The Game

Temel moda trendlerini hiç duydunuz mu? Belirli bir stile odaklanan bir moda trendi ve günümüzün giydirme oyunu tamamen bununla ilgili. Ellerini ve yeni moda stillerini deneyen ve seçimleriyle birbirlerini etkilemeye çalışan bu ünlü kızlara katılın!

Çocuklara yönelik bu giydirme oyununda parlak ve renkli grafikler, karıştırılıp eşleştirilecek tonlarca giysi ve aksesuar bulunur ve her kızın kendine özgü kıyafetleri ve saç stilleri vardır. Kulağa harika geliyor, değil mi? Bu moda oyunu, kıyafet, makyaj ve kıyafeti tamamlamak için giyilebilecek çeşitli aksesuarlar hakkındaki sanatsal görüşlerinizi ifade etmenizi sağlayacaktır. Eğlenmeye ve çeşitli giyim tarzlarını denemeye hazırsanız, bu hemen hemen denemeniz gereken bir giydirme oyunudur!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Her kızın kendine özgü elbiseleri vardır
  • Denemek için bir sürü saç modeli
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Celebrity Core Fashion Battle, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Celebrity Core Fashion Battle game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity Core Fashion Battle game, make sure to check out our other exciting games.