Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity’s Chinese New Year Look

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 11, 2023
Çin Yeni Yılı yaklaşırken, bu etkinlik için harika görünen bazı kıyafetleri denemek için daha iyi bir zaman olamaz!
  • Interact With The Game

Celebrity's Chinese New Year Look, kızlar için eğlenceli ve heyecan verici bir giydirme oyunudur. Bu oyunda, oyunculara beş farklı ünlü için mükemmel Çin Yeni Yılı kıyafeti yaratma görevi veriliyor. Beş kızın her biri, oyuncuların gerçekten benzersiz görünümler yaratmak için karıştırıp eşleştirmesine olanak tanıyan, aralarından seçim yapabileceğiniz kendi benzersiz giysi ve aksesuar koleksiyonuna sahiptir.

Bu oyunun geniş seçenek yelpazesi, en belirgin özelliklerinden biridir. Klasik Çin kostümleri ve qipao'dan modaya uygun modern kıyafet ve aksesuarlara kadar her zevke uygun bir şey var. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok öğe ile oyuncular, en iyi görünen kıyafeti oluşturmak için çeşitli kıyafet kombinasyonlarıyla oynarken çok eğlenecekler.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ek olarak, her gün yeni oyunlar yüklüyoruz!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli 2D grafikler
  • Her kızın kendine özgü kıyafetleri ve aksesuarları vardır.
  • Oynaması kolay ve eğlenceli

Yayın tarihi
January 2023
Geliştirici
Celebrity’s Chinese New Year Look, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Celebrity’s Chinese New Year Look game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 1.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity’s Chinese New Year Look game, make sure to check out our other exciting games.