Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Celebrity Boho Summer Style

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 02, 2023
Celebrity Boho Summer Style, yaz moda trendlerini keşfedebileceğiniz kızlar için eğlenceli bir giydirme oyunudur. Play'e tıklayın ve eğlenceye katılın!
  • Interact With The Game

Ünlü Boho Yaz Stili, İçinizdeki Moda Tasarımcısını Serbest Bırakıyor

İçinizdeki moda tasarımcısını serbest bırakmaya hazır mısınız? O zaman Celebrity Boho Summer Style'a bir göz atın! Bu ücretsiz giydirme oyunu, ücretsiz çevrimiçi giydirme oyunları oynamaktan hoşlanan kızlar (ve erkekler!) için idealdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz bu kadar geniş giysi ve aksesuar yelpazesi ile en sevdiğiniz ünlüler için bohem esintili mükemmel kostümü tasarlamak için sonsuz sayıda alternatifiniz olacak.

Kızlar ve Çocuklar için Giydirme Oyunları: Sonsuz Eğlenin

Celebrity Boho Summer Style kızlar ve erkekler için en iyi çevrimiçi ücretsiz giydirme oyunlarından sadece biri değil, aynı zamanda oynaması da ücretsiz! Doğru okudunuz: bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. İster çocuklar ve kızlar için giydirme oyunlarından hoşlanan küçük bir kız olun, ister engelsiz oyunları tercih eden moda öncüsü bir genç olun, Celebrity Boho Summer Style oynarken eğleneceksiniz.

Boho'dan İlham Alan Mükemmel Görünümünüzü Yaratın

Öyleyse neden bekleyelim? Kızlar için bu eğlenceli ve sürükleyici giydirme oyununu bugün oynamaya başlayın ve yaratıcılığınızı serbest bırakın. İster bir plaj partisi için bir görünüm tasarlıyor olun, ister arkadaşlarınızla dışarıda bir gün geçirin, bu oyun bohem esintili mükemmel kıyafeti yaratmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Özellikler:

  • Sevimli 2D grafikler
  • Bir sürü kıyafet ve aksesuar
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Celebrity Boho Summer Style, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Celebrity Boho Summer Style game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 486 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Celebrity Boho Summer Style game, make sure to check out our other exciting games.