Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Car Wash Simulator 2019

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 23, 2022
Car Wash Simulator 2019, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir araba oyunudur!
  • Move
    Action Key
    Jump
    Wash

Yarış oyunları olmayan bazı araba oyunlarını ücretsiz oynamak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise, hemen ücretsiz olarak deneyebileceğiniz harika bir çevrimiçi oyunumuz var: Car Wash Simulator 2019!

Bu araba oyununda adından da anlaşılacağı gibi her türlü arabayı yıkayacaksınız. Her noktayı temizlemeniz gerekeceğinden, ayrıntılara dikkat etmek burada çok önemlidir. İşiniz bittiğinde parayı bozdurabilir ve yeni bir araba için hazırlanabilirsiniz.

Oynanış çok tatmin edici ve rahatlatıcı, rekabet yok, kazanılacak yarış yok. Sadece bazı arabaları kendi hızınızda yıkayabilirsiniz. Oynamak için araba oyunları arıyorsanız ve farklı bir şey denemek istiyorsanız, Car Wash Simulator 2019'u mutlaka deneyin!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Rahatlatıcı oyun
  • oynamak çok kolay

Yayın tarihi
December 2020
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Car Wash Simulator 2019 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.3k times and has received a rating of 4.16 / 5 din 57 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Car Wash Simulator 2019 game, make sure to check out our other exciting games.