Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Car Stunts And Jumps in The Sky

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 19, 2022
Arabanızı imkansız parkurlarda sürün ve bitiş çizgisine tek parça halinde ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yapın!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Record
  Playback The Recording
  Look Back
  Slow Motion

Car Stunts and Jumps in the Sky, bazı araba oyunlarını ücretsiz oynamak istediğiniz günler için mükemmel bir seçimdir. Peki bu oyun ne hakkında? Bu sürüş oyunu, şimdiye kadar gördüğün en çılgın ve en zorlu parkurlardan bazılarını geçmeni sağlayacak! Ayrıca yerçekimine meydan okuyan çılgın atlayışlar gerçekleştirebilirsiniz. Her seviye benzersizdir ve üstesinden gelmeniz gereken kendi zorlukları vardır. Bir uzman olarak, bitiş çizgisini görmek istiyorsanız sürüş becerileriniz keskin ve yerinde olmalıdır.

İlk andan itibaren sürebileceğiniz ilk arabanın yanı sıra, oynarken kazandığınız paralarla kilidini açabileceğiniz 6 araba daha var. Bu nedenle, sürüş becerilerinizi test etmek istiyorsanız veya sadece çevrimiçi araba oyunları oynamak istiyorsanız, Gökyüzünde Araba Dublörleri ve Atlamaları denediğinizden emin olun!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Zorlu seviyeler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2021
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Car Stunts And Jumps in The Sky game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.7k times and has received a rating of 4.82 / 5 din 22 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Car Stunts And Jumps in The Sky game, make sure to check out our other exciting games.