Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Car Parking: Day And Night

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 02, 2022
Araba park etme becerilerinizi Car Parking: Gündüz ve Gece ücretsiz olarak burada, web sitemizde test edin!
  • Drive

Park etme oyunlarının hayranı mısınız? Gün boyu oynamak için en yeni araba oyunlarını mı arıyorsunuz ve eli boş mu çıktınız? Pekala, endişelenmene gerek yok, çünkü seni koruduk ve bugün sana tamamen ücretsiz oynayabileceğin mükemmel bir araba oyunu getiriyoruz!

Car Parking: Day and Night'da adından da anlaşılacağı gibi aracınızı çeşitli yerlere park edeceksiniz. Eğer herhangi bir çevrimiçi park etme oyunu oynadıysanız, bu oyuna nasıl yaklaşacağınızı tam olarak bileceksiniz.

Bu oyunda kullanabileceğiniz 10 araba alıyorsunuz, ilki sizin için belli ki zaten açılmış durumda ve geri kalanını oyunu oynarken yeterli para kazanarak elde edebilirsiniz. Arabaların farklı istatistikleri ve boyutları vardır, yani birbirlerinden farklı kontrolleri vardır, bu yüzden arabanızı seçerken bunu hesaba katın. Ve hepsi bu kadar değil, ayrıca arabanızın rengini de özelleştirebilirsiniz. Ne kadar serin!

Yani aradığınız şey ücretsiz araba oyunlarıysa, bekleyişiniz bitti! Sadece Oynat düğmesine tıklayın ve sürmeye hazırsınız!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Gündüz ve Gece modu
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Temmuz 2020
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Car Parking: Day And Night game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.4k times and has received a rating of 4.09 / 5 din 22 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Car Parking: Day And Night game, make sure to check out our other exciting games.