Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Car Parking City Duel

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 16, 2022
Bu 3D araba yarışı oyunu ile sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın ve en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın!
 • Interact With The Game
  Player 1/brake/nos/change Camera/restart/look Back
  Player 2/brake/nos/change Camera/restart/look Back

Bu heyecan verici 3D yarış oyununda oyuncular, yüksek hızlı yarışın heyecanını ve uzman drift yapmanın zorluğunu hissedebilirler. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda araçla, kullanıcılar tercih ettikleri aracı seçebilir ve liderlik tablosunda en üst sıralarda yer almak için rakiplerine karşı yarışabilir.

Ancak, yarış sadece başlangıçtır. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların sürüş hassasiyetini test edebilecekleri çeşitli sert park etapları içerir. Kapalı alanlardan karmaşık manevralara kadar, bu kurslar oyuncuları sınırlarını zorlayacak ve sonunda mükemmel parka ulaştıklarında harika bir tatmin duygusu sunacak.

Becerilerini ve tarzlarını sergilemekten hoşlananlar için, arabalarını virajlarda zarafet ve hassasiyetle kaydırabilecekleri bir drift seçeneği var. Bu oyun, gerçekçi fiziği ve harika görselleri sayesinde sürüşlerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen tüm araç hayranlarının oynaması gereken bir oyundur. İster deneyimli bir yarışçı olun ister acemi olun, bu oyun herkes için bir şeyler sunar.

Her gün, web sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelemeyi seçerseniz, çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar bulacaksınız. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, muhtemelen bizde var!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Harika görünümlü araba modelleri
 • 2 Oyuncu modu
 • 7 oyun modu: Yarışlar, Görevler, Park Etme, Çarpma, Geçiş, Drift ve Serbest Dolaşım
 • Rekabetçi oyun
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Car Parking City Duel, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Car Parking City Duel game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.1k times and has received a rating of 3.86 / 5 din 21 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Car Parking City Duel game, make sure to check out our other exciting games.