Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Car In Sky Test

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 08, 2021
Bu araba oyununun sunduğu tüm zorlu parkurları yenebilir misin? Car in Sky Testi yapın ve gerçekten ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu öğrenin!
 • Interact With The Game
  Drive
  Slow Down
  Switch Camera

En İyi Otomobil Oyunlarını mı Arıyorsunuz? Gökyüzü Testinde Arabayı Deneyin!

Sürüş becerilerinizi teste tabi tutacak en iyi araba oyunlarından birini mi arıyorsunuz? Gökyüzünde Araba Testi en iyi seçeneğiniz! Şimdiye kadar karşılaştığınız en sıra dışı pistlerde - gökyüzünde - sürüş heyecanını yaşamaya hazır olun. Sadece engelleri ustaca aşmanız gerekmeyecek, aynı zamanda raylardan kaymaktan da kaçınmanız gerekecek, bu da bunu mevcut en iyi araba sürme oyunlarından biri yapıyor.

Unblocked66 Oyunları Kategorisi - Sonsuz Eğlence!

Car in Sky Test, Unblocked66 Games kategorisine aittir ve sayısız saatlik sonsuz eğlenceye sınırsız erişimi garanti eder. Her seviye benzersiz ve gittikçe zorlaşan bir parkur sunduğundan, hepsini tamamlamak ve sona ulaşmak için uzman sürüş becerilerinize ve hassasiyetinize güvenmelisiniz.

Arabanızı Seçin - Kilitsiz ve Harekete Hazır!

Ama bekleyin, dahası var! Bu oyun 6 muhteşem arabadan oluşan bir seçki sunuyor ve en iyi yanı, hepsinin en baştan kilidi açık olması ve tarzınıza uyan herhangi birini seçmenize izin vermesi. Oynat düğmesine tıklayın ve benzeri olmayan heyecan verici bir sürüş seansına başlayın.

Binlerce Ücretsiz Bilgisayar Oyununu Keşfedin

Hevesli bir çevrimiçi oyuncuysanız, şu anda tadını çıkarabileceğiniz binlerce ücretsiz bilgisayar oyunu içeren kapsamlı oyunlar kategorimizi keşfetmeyi kaçırmayın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 6 harika görünümlü araba
 • Tüm arabaların kilidi zaten açık
 • Alması ve öğrenmesi kolay

Yayın tarihi
November 2021
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Car In Sky Test game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.6k times and has received a rating of 4.14 / 5 din 93 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Car In Sky Test game, make sure to check out our other exciting games.