Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Car Crash Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 24, 2022
Car Crash Simulator, daha yüksek puan almak için arabanızı sürmenizi ve çarpmanızı sağlayan bir araba oyunudur. Oynat'a tıklayın ve nasıl yapı
 • Drive
  Brake
  Nitro
  Switch Camera
  Slow Motion

Boş zamanlarında oynamak için destansı araba oyunları mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, Car Crash Simulator'a göz atmalısınız! Bu, puan kazanmak için aracınızı sürerken yok etmeniz gereken bir sürüş oyunudur.

Car Crash Simulator'da iki oyun modu vardır: Denemeler ve Serbest Sürüş. Denemeler, aracınızla kaza yaparken zor seviyelerde ilerlemeniz gereken klasik bir oyun modudur. Free Ride Mode, oyuncunun özgürce sürmesine ve istedikleri eylemi gerçekleştirmesine olanak tanır. Peki ya kullanacağınız arabalar? Bu oyunda çok sayıda araç bulunmaktadır. Ve çoğu derken, kelimenin tam anlamıyla kastediyoruz. Ek olarak, yeni bir araç edindikten sonra onu daha da yükseltebilirsiniz. Kulağa harika geliyor, öyle değil mi? İyi bir ücretsiz araba oyunu arıyorsanız, onu şimdi buldunuz! Yapmanız gereken tek şey Oynat düğmesine basmak!

Ek çevrimiçi sürüş oyunları mı arıyorsunuz? Şanslısınız çünkü web sitemizde araba oyunlarına ayrılmış bir kategori var ve Özel Oyunlarımızın çoğu da araba oyunları. Oyun kategorilerimizi keşfedin; bir sonraki favorinizi orada keşfedebilirsiniz.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • 2 oyun modu
 • Kilidi açılacak ve yükseltilecek tonlarca araba
 • Zorlu seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Car Crash Simulator, Mirra Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Car Crash Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 487 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Mirra Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Car Crash Simulator game, make sure to check out our other exciting games.