Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Candy Piano Tiles

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 12, 2022
Bu eğlenceli ve hızlı oyunla reaksiyon becerilerinizi test edin! Bu oyunu ve daha fazlasını web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Selam! Hem eğlenceli hem de oynaması zor bir müzik oyunu mu arıyorsunuz? O zaman Şeker Piyano Fayansları ne olacak!

Bu sizi ekrana yapıştıracak çok eğlenceli ve eğlenceli bir piyano oyunudur. Oynanış oldukça basit: Müziğin çalmaya devam etmesi için doğru zamanda tuşlara tıklamanız gerekiyor. Ancak işin püf noktası şudur: bazı tuşlara uzun basmak gerekirken diğerleri için kısa basmak yeterlidir. Endişelenmeyin, birbirlerinden farklı görünüyorlar, bu yüzden benzer göründükleri için onları yanlış anlamayacaksınız. Asıl zorluk oyunun hızından geliyor. Şarkı çaldığı sürece doğru zamanda doğru tuşlara basmaya devam etmelisiniz. Herhangi bir hata oyunu kaybetmenize neden olacaktır. Hız ve kesinlik bu oyun için temel becerilerdir. Her zaman doğru tuşlara tıkladığınızdan emin olmak için el-göz koordinasyonunuzu ve hızlı karar verme yeteneğinizi iyi kullanmanız gerekecek.

Bu yüzden eğlenceli küçük bir meydan okumaya hazırsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

İndirmeden çevrimiçi ücretsiz oyunlar oynamak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Araba oyunları, nişancılık oyunları ve simülatör oyunlarına kadar binlerce çevrimiçi oyunumuz var, adını siz koyun, eğer düşünebilirseniz büyük ihtimalle bizde var! Bu oyunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize kısaca göz atmak. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi oyun olacak, hepsi ücretsiz. Ve daha da fazlası! Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu ve zorlu oyun
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Kontrolleri öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
Ocak 2019
Geliştirici
Candy Piano Tiles, PlayJolt tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Candy Piano Tiles game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.3k times and has received a rating of 3.89 / 5 din 36 votes. This awesome game has been made by PlayJolt and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Candy Piano Tiles game, make sure to check out our other exciting games.