Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Burnout Night Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 10, 2023
Burnout Night Racing ile bitiş çizgisine doğru sürüklenmeye hazırlanın! Şehrin gördüğü en iyi sürücü olmak için gerekenlere sahip misiniz?
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Nitro

Burnout Night Racing, oyuncuları gece şehir yarışlarının yüksek hızlı dünyasına çeken heyecan verici bir drift yarış oyunudur. Oyuncular, anında kullanım için ilkinin kilidi açılmış olan 5 benzersiz arabaya erişebilir. Oyuncular, kalan arabaların kilidini açmak ve onları tamamen kendi beğenilerine göre özelleştirmek için yarışlarda yarışarak para kazanabilirler.

Oyun, oyuncuların ilgisini ve ilgisini canlı tutmak için sprint, devre, sürüklenme, nakavt ve zamanlı saldırı gibi bir dizi seviye ve oyun stili sunar. Oyuncular, bitiş çizgisine doğru yarışırken, rakiplerini toz içinde bırakarak şehrin dar sokaklarında drift yapma sanatını öğrenebilirler. Burnout Night Racing'in güçlü fizik motoru ile oyuncular, yüksek hızlı gece yarışlarının tüm adrenalini hissedebilirler.

Yüksek oktanlı aksiyona ve agresif yarışa vurgu yapan Burnout Night Racing, oyunculara benzersiz ve heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor. Rakipsiz bir gece şehir yarışı temasına sahip, şık görseller, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli arabalar ve zengin özelleştirme seçenekleriyle hızlı tempolu bir yarış oyunu isteyenler için tasarlandı. Burnout Night Racing, hız ihtiyacınızı ve gece yarışı heyecanını tatmin etmek için kesin bir yaklaşımdır.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • Muhteşem 3D grafikler
 • Detaylı araba modelleri
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • Pürüzsüz ve duyarlı kontroller
 • Zorlu ve oynaması eğlenceli

Yayın tarihi
January 2023
Geliştirici
Burnout Night Racing, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Burnout Night Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.7k times and has received a rating of 4.05 / 5 din 38 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Burnout Night Racing game, make sure to check out our other exciting games.