Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Burnout Extreme Drift 3

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 12, 2021
Burnout Extreme Drift 3'e hazır olun! 1001-oyun.com'dan gelen bu Özel Başlık, sürüş becerilerinizi test edecek! Hazır mısın? O zaman gidelim!
 • Drive
  Brake
  Nitro

Drift Yarışının Heyecanını Yaşayın: Burnout Extreme Drift 3

Çevrimiçi olarak sunulan en iyi araba oyunlarından biri olan Burnout Extreme Drift 3 ile benzeri olmayan heyecan verici bir sürüş deneyimine hazır olun. Engellenmemiş heyecan verici drift oyunları arıyorsanız, bu heyecan verici sürüş oyunu tam da ihtiyacınız olan şey.

Becerilerinizi Sokaklara Taşıyın

Arabanızı sokaklara çıkarın ve şehrinizin sunduğu en yetenekli rakiplerden bazılarına karşı becerilerinizi test edin. Rakiplerinizi hayran bırakacak bu drift oyununda kauçuk yakın ve olağanüstü sürüş tekniklerinizi sergileyin. Oyunda ilerledikçe sizi bekleyen daha fazla mücadele ile çeşitli sürüş etkinliklerini keşfetmek için oyunun haritasını keşfedin.

Sürüşünüzü Özelleştirin

Burnout Extreme Drift 3'ü diğerlerinden ayıran şey, aracınızı kişiselleştirme ve gerçekten size ait hale getirme seçeneğidir. Bu sürüş oyunu, mükemmel gövde kitini seçmekten motora ince ayar yapmaya kadar, aracınızın performansını artırmak için çok çeşitli seçenekler sunar.

Özel Başlıkları Keşfedin

Özel bir oyun deneyimi için can atıyorsanız, Özel Oyunlar kategorisinde özenle seçilmiş oyunlarımızı kaçırmayın. Kendinizi drift meydan okumaları ve sokak yarışları dünyasına kaptırın ve saatlerce adrenalin pompalayan eğlenceye hazır olun.

Tıkla, Oyna ve Fethet

Artık beklemeyin! Şimdi Oynat düğmesine tıklayın ve çevrimiçi en iyi drift oyunlarından biriyle destansı bir sürüş macerasına atılın. Bu sürüş oyununda sokaklara hükmetmeye ve yeteneklerinizi sergilemeye hazırlanın!

Özellikler:

 • Harika görünümlü 3D grafikler
 • Yapılacak tonlarca şey
 • Harika görünümlü kullanıcı arayüzü
 • Pürüzsüz animasyonlar
 • Kilidi açılabilir ve özelleştirilebilir arabalar
 • Time Attack, Race, Circuit, Drift ve Knockout gibi farklı oyun modları
 • Öğrenmesi kolay kontroller
 • 1001-oyun Özel Başlığı

Yayın tarihi
October 2021
Geliştirici
Burnout Extreme Drift 3, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Burnout Extreme Drift 3 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 95.5k times and has received a rating of 4.16 / 5 din 717 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Burnout Extreme Drift 3 game, make sure to check out our other exciting games.