Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Burnout Crazy Drift

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 17, 2022
Burnout Crazy Drift, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir yarış ve drift yapma oyunudur! Oynat'a tıklayın ve sürüş becerilerinizi test edi
 • Drive
  Brake
  Nitro

Yetkili bir sürücü olduğunuza inanıyor musunuz? Becerilerinizi hemen test etmeye hazır mısınız? O zaman Burnout Crazy Drift'e hazırlanmalısın!

Bu sürüş oyununda zorlu parkurlar, kilidi açılabilen ve özelleştirilmiş araçlar ve çetin rakiplerle karşılaşacaksınız. Her seviye yeteneklerinizin sınırlarını zorlayacak, bu yüzden hazırlıklı olun!

İki oyun modu vardır: Yarış ve Drift. Bu modların her biri kendine özgü zorluklar sunar ve yalnızca en yetenekli sürücüler her seviyeyi tamamlamayı umabilir. Eşsiz bir sürüş deneyimi için kendinizi hazırlayın! Zorlu sürüş oyunları arıyorsanız, işte buradalar! Bu oyunda ustalaşmak için gerekli becerilere sahip misiniz? Cevabınız evet ise, Oynat düğmesini tıklayın ve yeteneklerinizi kanıtlayın!

Çocuklara daha uygun sürüş oyunları için oyun kategorilerimize göz atın! Halihazırda oynanacak binlerce ücretsiz oyun var ve her gün çok daha fazlası yükleniyor.

Özellikler:

 • Harika görünümlü 3D grafikler
 • Detaylı araba modelleri
 • Mükemmel araç kullanımı
 • Zorlu parkurlar
 • 2 oyun modu
 • Sezgisel kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Burnout Crazy Drift, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Burnout Crazy Drift game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 12k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 141 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Burnout Crazy Drift game, make sure to check out our other exciting games.