Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Burnin' Rubber Multiplayer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 16, 2023
Dünyanın her yerinden oyuncularla destansı çevrimiçi sürüş ve atış maçlarına katılmaya hazır mısınız? Öyleyse Oynat'a tıklayın ve partiye katılın!
 • Navigate/ Aim/zoom In/shoot
  Drive
  Nitro
  Weapons
  Look Behind
  HUD
  Pause

Burnin' Rubber Multiplayer, oyuncuları hızlı tempolu ve rekabetçi bir ortama çeken heyecan verici bir yarış oyunudur. Oyun, çok fazla ayrıntıya ve keşfedilecek birçok farklı yere sahip güzel haritalara sahiptir. Oyuncular haritayı keşfederken diğer oyunculara karşı kullanmak üzere nitro, zırh ve silahlar toplayabilir. Mevcut kırk araçla oyuncular oyun tarzları için ideal aracı seçebilirler. Bazı araçlara hemen erişilebilirken, diğerlerinin oyun içi para birimiyle veya belirli görevleri gerçekleştirerek satın alınması gerekir.

Aksiyona yapılan vurgu, Burnin' Rubber Multiplayer'ın tanımlayıcı özelliklerinden biridir. Haritada gezinirken, oyuncular diğer oyuncularla yoğun çatışmalara girecek. Oyunun oynanış ve rekabet yönü, oyuncuları koltuklarının kenarında tutacak. Ayrıca oyuncular, rakiplerini alt etmek ve hızlarını artırmak için nitro kullanabilirler. Oyundaki silah ve zırh dizisi, oynanışa stratejik bir unsur sağlayarak oyuncuların yaklaşımlarını tercih ettikleri oyun tarzına göre ayarlamasına olanak tanır.

Genel olarak Burnin' Rubber Multiplayer, eğlenceli ve heyecan verici bir araba oyunu deneyimi sunuyor. Güzel haritaları, çeşitli arabaları ve aksiyona verdiği önem ile oyun, saatlerce sürecek bir eğlence sunacağından emin olabilirsiniz. Oyun aynı zamanda ücretsizdir ve her beceri seviyesinden oyuncu tarafından erişilebilir. İster deneyimli bir profesyonel, ister yeni bir oyuncu olun, Burnin' Rubber Multiplayer heyecan verici bir oyun deneyimi sunacağından emin olabilirsiniz.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

 • Muhteşem 3D grafikler
 • 40 harika araba
 • Güzel ve ayrıntılı haritalar
 • Hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyun
 • çok oyunculu
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Ocak 2023
Geliştirici
Burnin' Rubber Multiplayer, Xform tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Burnin' Rubber Multiplayer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 28 votes. This awesome game has been made by Xform and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Burnin' Rubber Multiplayer game, make sure to check out our other exciting games.