Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bulb Boy

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 27, 2022
Bulb Boy, her seviyede beyninizi eğlendirecek eğlenceli bir bulmaca platform oyunudur. Tüm bulmacaları çözecek kadar zeki misin?
  • Move
    Interact
    Reset Level

Ücretsiz bulmaca oyunları oynamayı sever misiniz? Durum buysa, denemeniz için harika bir bulmaca oyunumuz var!

Bulb Boy, platform oyunları unsurlarına ve sevimli piksel sanatı tarzı grafiklere sahip çocuklar için bir bulmaca oyunudur. Oyunun temeli basittir: bir şeyleri gerçekleştirmek için kabloları doğru yere takmanız gerekir.

Açıkçası, ilk birkaç aşama oyun için bir fikir edinebilmeniz için çok kolaydır, ancak oyunda ilerledikçe giderek daha karmaşık ve zorlu hale gelirler. Ayrıca enerji çubuğuna da dikkat etmelisiniz. Enerjiniz biterse kaybedersiniz. Seviyede yürürken enerjiniz tükenir, ancak seviyede onu yenileyebileceğiniz yerler vardır, bu yüzden oynarken bunu aklınızda bulundurun. Yani, zeka oyunlarından hoşlanıyorsanız ve problem çözme becerilerinizi test etmek istiyorsanız, Oynat düğmesine basın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Akıllıca tasarlanmış seviyeler
  • Eğlenceli ve zorlu bulmacalar
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
April 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Bulb Boy game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bulb Boy game, make sure to check out our other exciting games.