Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Buggy Demolition Derby 2022

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 20, 2023
En destansı Buggy yıkım Derbilerinden bazılarına katılın ve savaş alanında rakiplerinize hükmedin!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Turn The Engine Off

Buggy Demolition Derby 2022, oyuncuların bir savaş alanında sürücü rolünü üstlendiği çevrimiçi bir araba oyunudur. Amaç, para kazanmak ve yeni seviyelere ilerlemek için arabanızı sürmek ve arenadaki diğer araçları yok etmektir. Oyun, her biri benzersiz yeteneklere ve güçlü yönlere sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli arabalar sunar. Oyuncular, arenada rekabet etmek için yeni ve daha iyi buggy araçları satın almak için diğer araçları yok etmekten kazanılan parayı kullanabilirler.

Buggy Demolition Derby 2022, oyunculara saatlerce eğlence sunacağı kesin olan aksiyon dolu bir oyundur. Pürüzsüz kontroller, duyarlı oyun ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli araçlar ile oyuncular, arenada savaşırken benzersiz ve heyecan verici bir deneyimin tadını çıkarabilirler. Oyun, hızlı tempolu, rekabetçi oyun oynamayı ve yeni ve daha iyi buggy araçları satın almak için para kazanma şansını sevenler için mükemmel.

Sitemizde her gün oynayacak yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Birçoğu engellenmemiş oyunlardır. Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Kilidi açılabilen araçlar
 • Çok rekabetçi oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ocak 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Buggy Demolition Derby 2022 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 3.92 / 5 din 26 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Buggy Demolition Derby 2022 game, make sure to check out our other exciting games.