Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bubble Shooter Treasure Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 31, 2023
Bubble Shooter Treasure Rush, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir gündelik oyundur. Oynat'a tıklayın ve deneyin!
  • Interact With The Game

Tüm çevrimiçi atari ve basit oyun meraklıları için nihai hedef tabanlı balon patlatma oyunu Bubble Shooter Treasure Rush ile bir hazine avına hazırlanın! İster deneyimli bir oyuncu olun ister çevrimiçi oyunlarda yeni olun, bu bağımlılık yaratan macera sizi saatlerce eğlendirecek.

Bubble Shooter Treasure Rush'ın amacı, benzer baloncukları bir araya getirmek ve gerekli puanı elde etmek ve her seviyeyi tamamlamak için hazine sandıkları toplamaktır. Ama dikkat et! Baloncuklar ekranın alt kısmına ulaşırsa oyun biter.

Bubble Shooter Treasure Rush, renkli grafikleri, ilginç oynanışı ve hiç bitmeyen zorlukları sayesinde çocuklar ve zamanlarını eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde geçirmenin yollarını arayan herkes için ideal bir oyundur. Peki, ne bekliyorsun? Oynamaya başlayın ve bu harika bubble shooter oyununun sizin için sakladığı eğlence hazinesini keşfedin!

Daha sıradan oyunlar, aksiyon oyunları veya genel olarak daha fazla engellenmemiş oyunlar için oyun kategorilerimize göz atın! Orada şu anda oynayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz oyun bulabilirsiniz ve her gün daha fazlası eklenmektedir!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Zorlu ve eğlenceli oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Bubble Shooter Treasure Rush, Lof Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bubble Shooter Treasure Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 736 times and has received a rating of 2.33 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Lof Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bubble Shooter Treasure Rush game, make sure to check out our other exciting games.