Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

BTS Signature Fashion Style

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 11, 2023
Merhaba K-pop hayranları! Bugünün oyunu sizi BTS grubuyla yüz yüze getirecek ve onların moda tasarımcısı olacaksınız.
  • Interact With The Game

BTS İmzalı Moda Stilinin Işıltılı Dünyasına Girin

Dünyaca ünlü K-pop grubu BTS'in üyelerinin rehberliğinde, kızlar için sınırlara meydan okuyan ve bireyselliği benimseyen büyüleyici bir giydirme oyununa başlayın.

İkonik K-Pop Grubu BTS'yi keşfedin

Bangtan Sonyeondan veya Kurşun Geçirmez İzciler anlamına gelen BTS, basit bir K-pop grubundan daha fazlasıdır; onlar dünyayı kasıp kavuran kültürel süperstarlardır.

Çocuk Modası İlhamı

Bu sürükleyici moda oyununu oynarken, grubun ilk günlerinden itibaren kaydettiği ilerlemeyi keşfedeceksiniz; bu da oyunu, en sevdikleri K-pop idolleri gibi görünmek isteyen çocuklar için en iyi çevrimiçi moda oyunlarından biri haline getiriyor.

Stil ve Yaratıcılığın Birleşimi

BTS'in moda stili, tıpkı müzikleri gibi, sayısız etkinin birleşiminden oluşuyor ve benzersiz kişiliklerini ve kolektif sinerjiyi ifade ediyor.

Çevrimiçi En İyi Moda Oyunlarından Biri

Bu çevrimiçi moda oyunu, her yaştan moda tutkunlarına görsel bir şölen sunan canlı ve büyüleyici grafikler sunan, çevrimiçi en iyi moda oyunlarından biridir.

Kolay Eğlence için Basit Kontroller

Basit fare kontrolleriyle oyunda sorunsuz bir şekilde gezinin; bu, oyunu çocuklar için ideal hale getirirken aynı zamanda kızlar ve BTS hayranları için de ilgi çekici hale getiriyor.

BTS'in Tarzını Taklit Edin ve Kendinizi İfade Edin

BTS İmza Moda Stili ile, BTS'in benzersiz yeteneğinden ilham alan benzersiz moda ifadelerinizi yaratmak için onların tarzlarını taklit etme, karıştırıp eşleştirme fırsatına sahipsiniz.

ARMY ve Moda Meraklıları İçin

İster sıkı bir ARMY (BTS hayranı) olun, ister sadece bu K-pop grubunu bu kadar özel kılan şeyin ne olduğunu merak ediyor olun, BTS Signature Fashion Style, eğlence ve yaratıcılığı öğrenme şansıyla birleştiren kızlara yönelik giydirme oyunları arasında mükemmel bir seçimdir. küresel moda ikonlarından.

Moda Macerasına Katılın

Bu K-pop ikonlarının etkisiyle sınırları aşan ve bireyselliği kutlayan bu heyecan verici moda macerasında bize katılın.

BTS'in Sihrini Keşfedin

Kendini ifade etme ve yaratıcılık yolculuğuna çıkarken BTS'in hem müzik hem de moda büyüsünü keşfedin.

Özellikler:

  • 2D renkli grafikler
  • Karıştırılıp eşleştirilebilecek çok sayıda kıyafet ve aksesuar
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
September 2023
Geliştirici
BTS Signature Fashion Style, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This BTS Signature Fashion Style game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 331 times and has received a rating of 2.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this BTS Signature Fashion Style game, make sure to check out our other exciting games.