Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Break N Bounce

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 15, 2023
Break n Bounce, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir arcade oyunudur!
  • Interact With The Game

Merhaba çocuklar! Engellenmemiş ve oynaması ücretsiz olan zorlu bir çevrimiçi beceri oyunu mu arıyorsunuz? Break n Bounce, sağlam bir mücadeleden hoşlanıyorsanız oynamanız gereken tek atari oyunudur.

Topları atın ve kafataslarını parçalayın

Break n Bounce oyununda topları fırlatmalı ve kafataslarını parçalamalısınız. Her kafatasının, parçalanmadan önce ihtiyaç duyduğu vuruş miktarını gösteren benzersiz bir numarası vardır. Ama hepsi bu kadar değil; Ateş ettiğinizde kafatasları da size doğru hareket eder, bu yüzden oyun tahtasının tabanına ulaşmadan önce hepsini parçalamak için hızlı hareket etmeniz gerekir.

Çekimlerinizi değerlendirin ve yükseltmeler elde edin

İşleri daha da heyecanlı hale getirmek için birden fazla vuruşta kırılması gereken devasa kafalarla karşılaşacaksınız. Mümkün olduğu kadar çok kafatasına vurmak ve en çok parayı kazanmak için atışlarınızı stratejik olarak düzenlemeniz gerekir. Bu parayla hayatınızı uzatacak ve kafataslarını parçalamayı kolaylaştıracak yükseltmeler satın alabilirsiniz.

Basit ve sanatsal grafikler

Break n Bounce, çevrimiçi olarak engelsiz oyunlar oynamayı seven sıradan oyuncular için mükemmel bir oyundur. Basit ama sanatsal grafikler ve öğrenmesi kolay kontrollerle, becerilerinizi test ederken zaman geçirmenin mükemmel bir yolu.

Öyleyse neden bekleyelim? Şimdi oynamaya başlayın ve çevrimiçi olarak en iyi atari oyunlarından birinin heyecanını yaşayın!

Daha fazla oyun

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Oynaması kolay ve eğlenceli

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Break n Bounce, Bonanza Games LLC tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Break N Bounce game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 268 times and has a promising start. This awesome game has been made by Bonanza Games LLC and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Break N Bounce game, make sure to check out our other exciting games.