Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Brave Chicken 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 19, 2022
Brave Chicken 3D, sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform oyunudur!
 • Interact With The Game
  Move
  Jump
  Dash
  Throw Egg

Ücretsiz çevrimiçi oynamak için eğlenceli platform oyunları mı arıyorsunuz? Durum buysa, neden Brave Chicken 3D'ye göz atmıyorsunuz?

Bu, adından da anlaşılacağı gibi, bir tavuğu kontrol ettiğiniz bir 3D platform oyunudur. Tavuğun bitiş çizgisine ulaşmasını sağlarken engellerle dolu zorlu seviyelerden geçmelisiniz. Bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır çünkü yanlış bir sıçrama ölümle sonuçlanabilir.

Oyun oynamak çok eğlencelidir; kontroller hızlı, seviyeler her şeyi taze tutmak için yeterince zor ve sanat tarzı parlak, renkli ve sevimli. Boş zamanlarınızda çevrimiçi oyun oynamayı seviyorsanız, Brave Chicken 3D'yi denemenizi öneririz!

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Henüz oyun kategorilerimize göz attınız mı? Ücretsiz oyunlar arıyorsanız ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, başlamak için harika bir yer. Araba sürme oyunlarından atari oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte biraz daha iyi haber: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
 • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Brave Chicken 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 1.00 / 5 din 1 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Brave Chicken 3D game, make sure to check out our other exciting games.