Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

BoxRob

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 27, 2023
Bugünün oyunuyla beyninizi çalıştırın ve kaç seviyeyi geçebileceğinizi görün! BoxRob burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak sunuluyor!
  • Interact With The Game
    Move

BoxRob, çocukların bilgisayarlarında oynamayı sevecekleri heyecan verici bir bulmaca oyunudur. Bir düşünme oyunu olarak, çocukları problem çözme becerilerini ve stratejik düşünme becerilerini kullanarak her seviyede küçük bir robota rehberlik ederek kutuları doğru yerlere yerleştirmeye zorlar. BoxRob, çocuklar için hem eğlenceli hem de eğitici bulmaca oyunlarına mükemmel bir örnektir.

Zorlu Oyun

Sevimli grafikleri ve zorlu seviyeleri ile BoxRob, iyi bir yapbozdan hoşlanan çocuklar için mükemmel bir düşünme oyunudur. Oyun, oyuncu ilerledikçe duvarları hareket ettiren düğmeler ve üzerlerine kutu yerleştirilmesini gerektiren anahtarlar gibi yeni engeller ve zorluklar getirir. Bu, çocukların oyunda ilerleme kaydetmelerine ve yaratıcı düşünmelerine yardımcı olur.

Unblocked66 Oyunlar Kategorisi

BoxRob, Unblocked66 oyunları kategorisinin bir parçasıdır; bu, okulları veya diğer kuruluşlar belirli web sitelerini engellemiş olsa bile çocukların erişebileceği anlamına gelir. Bu, çocukların herhangi bir kısıtlama konusunda endişelenmeden oyuna erişmesini ve keyfini çıkarmasını kolaylaştırır.

Eğlenceli ve Eğitici

Bilgisayarda oynamak için beyninizi de harekete geçirecek eğlenceli oyunlar arıyorsanız, BoxRob kesinlikle denemeye değer. Tamamlanması gereken 20 seviye ile çocuklar, problem çözme becerilerini test etmek ve yeni manevralar ve sekanslarda ustalaşmak için birçok fırsata sahip olacak.

Çözüm

Sonuç olarak, BoxRob her yaştan çocuğa saatlerce eğlence sağlayacak zorlu ve heyecan verici bir düşünme oyunudur. Unblocked66 oyunları kategorisinin bir parçasıdır, böylece çocuklar herhangi bir kısıtlama olmadan bilgisayarlarından kolayca erişebilirler. Çocuklar için eğlenceli ve eğitici bir bulmaca oyunu arıyorsanız, BoxRob'u bir deneyin!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Akıllıca tasarlanmış seviyeler
  • Eğlenceli bulmacalarıyla düşünmeye teşvik eder
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Şubat 2021
Geliştirici
BoxRob, 7Spot Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This BoxRob game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 996 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by 7Spot Games and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this BoxRob game, make sure to check out our other exciting games.