Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Borr Magic Puzzle

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 07, 2022
Borr ile birlikte büyülü bir yolculuğa çıkın ve her seviyede hedeflerine ulaşmasına yardımcı olun!
  • Interact With The Game

Büyücü olmanın, dünyayı keşfetmenin nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Öyleyse, çocuklar için bu bulmaca oyunu, gezgin bir sihirbaz olan Borr dünyasına adım atmanıza izin verecek.

Her seviye, sihirbazın hedefine ulaşabilmesi için yolundaki engelleri nasıl kaldıracağınızı bulmanız gereken bir zeka oyunudur: bir şişe sihirli iksir. Şişeye gelir gelmez seviyeyi temizledin. Ancak, engelleri değiştirerek ve döndürerek şişeyi yok edebileceğinizi ve seviyeyi geçmenize neden olabileceğini unutmayın. İlk birkaç seviye, oyun hakkında bir fikir edinmek ve nasıl oynamanızı istediğini anlamak için oldukça kolaydır, ancak ilerledikçe seviyeler daha zor ve zorlu hale gelir. Çevrimiçi mantık oyunları oynamayı seviyorsanız ve küçük bir meydan okumadan korkmuyorsanız, bu harika oyuna bir şans verin!

Özellikler:

  • 2D piksel grafikler
  • Çözülmesi gereken zekice bulmacalar
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Borr Magic Puzzle, Stickman vs Monster School Team tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Borr Magic Puzzle game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has a promising start. This awesome game has been made by Stickman vs Monster School Team and was built with SUGGEST technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Borr Magic Puzzle game, make sure to check out our other exciting games.