Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bomberman Fantasy Race

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 18, 2023
Şimdiye kadar yapılmış en çılgın yarış oyunlarından birine hazır olun! Bomberman Fantasy Race burada ücretsiz olarak oynanabilir!
 • Move
  Run
  Jump
  Switch Camera
  Drop Bomb
  Start
  Select

Bomberman Fantasy Race'in Patlayıcı Eğlencesinin Tadını Çıkarın

Selamlar, yarış tutkunları! Çocuklar için en iyi yarış oyunlarını mı arıyorsunuz? Bomberman Fantasy Race, dünyanın en popüler oyunlarından biridir ve en popüler oyunlardan biridir. Efsanevi Sony PlayStation konsolu için bu 1998 sürümü, Bomberman'ın patlayıcı eğlencesini bir yarış oyununun heyecanıyla birleştiriyor.

Retro yarış oyunları çevrimiçi olarak mevcuttur.

Bomberman evreninin sevimli karakterlerinin canlı ve fantastik pistlerde hızla ilerlediğini ve sonrasında bir heyecan uyandırdığını hayal edin. Bu, her iki dünyanın en iyisine tek bir nostaljik pakette sahip olmak gibi: ikonik Bomberman oynanışı ve bir yarışın adrenalini.

Zafer için Güçlendirme: Eğlenceyi Açığa Çıkarın

Pistlerde gezinirken, size rekabet avantajı sağlayabilecek güçlendirmelere dikkat edin. Yıkıcı bir saldırı başlatmak, kendinizi gelen kaosa karşı korumak veya hızınızı artırmak istiyorsanız, bu güçlendirmeler başarıya giden biletinizdir. Ve işte en iyi kısım - çok oyunculu modda arkadaşlarınıza meydan okuyabilir, bu oyunu tüm çete için heyecan verici bir deneyime dönüştürebilirsiniz!

Çocuklar İçin Yarış Heyecanları: Eğlenceyi Serbest Bırakın

Bomberman Fantasy Race, her yaştan yarış meraklısına hitap eden çevrimiçi retro oyunların en iyi örneğidir ve bu da onu biraz heyecandan hoşlanan çocuklar için ideal bir seçim haline getirir. Büyüleyici görselleri, akılda kalıcı melodileri ve bağımlılık yapan oynanışı, onları saatlerce eğlendirecek. Ayrıca, Bomberman unsurlarının yarış türüne kusursuz entegrasyonu, onu kalabalıktan ayırır.

Kemerlerinizi Bağlayın ve Macera Başlasın!

Öyleyse kemerlerinizi bağlayın ve Bomberman Fantasy Race ile patlayıcı bir maceraya atılırken bu motorları çalıştırmaya hazırlanın. Nostalji, eğlence ve dostça bir rekabete girme şansı sunan bir yarış oyunu. Retro havayı kucaklayın ve fantezi yarışı başlasın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü retro 3D grafikler
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
January 1998
Geliştirici
Bomberman Fantasy Race, Hudson Soft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Bomberman Fantasy Race game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 753 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Hudson Soft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bomberman Fantasy Race game, make sure to check out our other exciting games.