Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bomberman 1987

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 03, 2022
Retro oyunları seviyorsanız bu klasik başlığa bir göz atın! Bomberman 1987 şimdi web sitemizde ücretsiz olarak mevcut!
  • Next / START GAME
    Move
    Bomb

Geçmişten gelen bir patlamaya hazır olun! Kelimenin tam anlamıyla! Bomberman 1987, tüm dünyada insanlar tarafından oynanan ve oyun tarihinin önemli bir parçası olan retro bir oyundur. Klasik oyunlardan hoşlanıyorsanız, bunu kesinlikle denemelisiniz!

Bomberman, çoğu klasik çocuk oyunu gibi basit ve basittir. İzlenecek karmaşık bir konu ya da hatırlanması gereken gülünç kombinasyonlar yok. Yapmanız gereken tek şey, içinde bulunduğunuz labirentte pusuya yatmış yaratıklar tarafından öldürülmekten kaçınırken bombalarınızı patlatmak için kullanmak. Kulağa oldukça basit geliyor, değil mi? Duvarların bölümlerini havaya uçurduğunuzda, patlamalarınızın yarıçapını genişletmek veya aynı anda birden fazla bomba kullanmanıza izin vermek gibi çeşitli faydaları olan güçlendirmeleri bulabilirsiniz.

Bazı retro oyunlar oynamak istiyorsanız, bu olabildiğince iyi. Uzun zaman önce piyasaya sürülmesine rağmen, ne kadar eğlenceli ve bağımlılık yaptığına şaşıracaksınız, o yüzden bir şans verin!

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ayrıca, sürekli olarak yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • Retro 2D piksel grafikler
  • Gerçek bir klasik deneyim
  • Klasik Bomberman oynanışı
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
January 1987
Geliştirici
Bomberman 1987, Hudson Soft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Bomberman 1987 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 1.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Hudson Soft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bomberman 1987 game, make sure to check out our other exciting games.