Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

BMX Kid

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 14, 2022
Bisikletinize atlayın ve bu oyunun size getirebileceği tüm zorlukların üstesinden gelmeye hazır olun! Burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz oynayın!
  • Ride

Bir bisiklet tutkunu musunuz? En zorlu bisiklet sürme becerilerinde ustalaştınız ve şimdi onları göstermek mi istiyorsunuz? O halde BMX Kid'e hazırlanın ve kaç seviye geçebileceğinizi görün. Seviyeleri geçerken toplayabildiğiniz kadar çok yıldız toplamak için sahip olduğunuz her beceriyi kullanın ve ardından bunları kişiselleştirmek, yükseltmek ve hatta yeni bisikletler satın almak için kullanın. Çevrimiçi bisiklet oyunları oynamayı seviyorsanız ve küçük bir meydan okumaya hazırsanız, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın! Bize neye sahip olduğunu göstermenin zamanı geldi!

Hala ücretsiz oynayabileceğiniz çocuklar için daha fazla bisiklet oyunu mu arıyorsunuz? Pekala, zaten bilmiyorsanız, onlara ayrılmış bir kategorimiz var! Bunlardan bazıları Engellenmemiş Oyunlardır, yani bunları internet bağlantısı olan her yerde oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • İyi tasarlanmış seviyeler
  • Kilidi açılabilir ve özelleştirilebilir bisikletler
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
BMX Kid, Ramblo Digital Media tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This BMX Kid game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Ramblo Digital Media and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this BMX Kid game, make sure to check out our other exciting games.