Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

BloxdHop.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 20, 2023
Minecraft tarzı yeni bir maceraya hazır mısınız? O halde eğlence ve macera dolu bir dünyanın sizi beklediği BloxdHop.io'ya hazır olun!
 • Interact With The Game
  Move
  Run
  Crouch
  Chat
  Shop

Minecraft Tarzı Ücretsiz Bir Macera Oyunu olan BloxdHop.io'da Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın!

Ücretsiz bir Minecraft oyunu mu arıyorsunuz? BloxdHop.io, yaratıcılığınızı serbest bırakabileceğiniz Minecraft benzeri ücretsiz bir oyundur. Bu heyecan verici io oyunu, sizi zorluklarla ve heyecanla dolu geniş, küp şeklindeki bir gezegeni keşfetmeye davet ediyor.

Blok Zıplama Modunda Yarışın ve Parkur Becerilerinizi Test Edin!

Blok Zıplama modunda, seviyenin sonuna ulaşmak için bloktan bloğa atlayarak parkur yeteneklerinizi göstermelisiniz. Bu mod sizi bir IO oyununda diğer oyuncularla karşı karşıya getirir. Bitiş çizgisine ilk varan siz olun, ancak dikkatli olun çünkü dikkat dağıtıcı şeyler uçuruma tehlikeli bir düşüşe neden olabilir.

Minecraft Yapı Oyunlarına Katılın - Usta Bir Zanaatkar Olun!

Ama hepsi bu kadar değil; BloxdHop.io ayrıca çeşitli Minecraft yapım oyunları sunar. Uzman bir zanaatkar olarak hayal gücünüzün arzu ettiği her şeyi yaratın. Bagajınızdaki sınırsız malzeme kaynağı ile evler, araçlar, yazıtlar ve daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Zorluk, şaheserlerinizi sekiz dakika dört yüz seksen saniyelik süre sınırı içinde tamamlamada yatmaktadır. Süre sınırı sona erdikten sonra diğerleri tarafından yaratılan harikaları keşfedin ve ilk üç oyuncu arasında bir yer kazanın.

Çeşitli Oyun Modları - Eğlenceyi ve Heyecanı Kucaklayın!

Sanatsal hünerin merkez sahneye çıktığı ilgi çekici DoodleCube modu da dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarıyla kesintisiz eğlenceye ve heyecana hazırlanın. Yaratıcılığın hızla buluştuğu Zamanlı Küp Oluşturucu moduna katılın veya EvilTower modunda Wicked Tower'ın yüksekliklerini fethedin. Engelsiz io oyunlarını tercih ediyorsanız, BloxdHop.io, Engelsiz66 Oyunlar kategorisine girerek sınırsız eğlenceye sınırsız erişim sağlar.

Atılımlarınızı Stratejilendirin - İçinizdeki Mimarı Serbest Bırakın!

Sıçramalarınızı doğru bir şekilde stratejilendirmek için ölçeği değiştirin ve kamerayı hareket ettirin. Minecraft'taki Yaratıcı Mod'a benzer şekilde Barışçıl Mod'un huzurunun tadını çıkarın. CubeWarfare modunda destansı savaşlar ve inşaat zorlukları için kendinizi destekleyin.

Sürekli Güncellemeler - Bitmeyen Eğlence Sizi Bekliyor!

Sürekli güncellemeler ve yeni modlarla BloxdHop.io'da eğlence asla bitmez. O halde fırsatı değerlendirin, en iyi oyuncular arasında yerinizi alın ve heyecan ve sınırsız fırsatlarla dolu bir evreni deneyimleyin!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Oynayabileceğiniz birçok oyun modu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
February 2021
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This BloxdHop.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3k times and has received a rating of 2.60 / 5 din 25 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this BloxdHop.io game, make sure to check out our other exciting games.