Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bloo Kid

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 19, 2022
Bloo Kid, üstesinden gelmeniz için her türlü zorlukla dolu eğlenceli bir platform oyunudur ve hemen ücretsiz oynayabilirsiniz!
  • Move

Çevrimiçi platform oyunları oynama havasında mısınız? Eğer öyleyse ve küçük bir meydan okumaya aldırmazsan, Bloo Kid senin için doğru oyun!

Bloo Kid dünyası zorluklar ve tehlikelerle dolu ve hayatta kalmak size kalmış. Oyunun ilk birkaç seviyesi çok kolaydır, ancak bu sadece oyunun temellerini öğrenebilmeniz içindir. Bundan sonra, giderek daha zorlu hale gelecek ve oyunun başında gördüğünüzden daha güçlü ve daha akıllı yeni düşman türleri ile karşılaşacaksınız.

Bu oyun, sizin açınızdan makul derecede el-göz koordinasyonu ve zamanlama gerektirecek, ancak bu çok zor değil. İşleri eğlenceli ve ilginç kılmak için doğru miktarda zorluğa sahiptir. Yani eğlenceli bir maceraya hazırsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • 2D piksel grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Bloo Kid, winterworks GmbH tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bloo Kid game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 441 times and has received a rating of 3.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by winterworks GmbH and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bloo Kid game, make sure to check out our other exciting games.