Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Blockpost

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 07, 2023
En iyi çevrimiçi nişancı oyunlarından biri olan Blockpost ile silahlarınızı doldurun ve düşman takımıyla kapışmaya hazırlanın!
 • Shoot/Aim
  Move
  Jump
  Crouch
  To Select A Set Of Weapons
  Pause / Menu

Blockpost, bilgisayarınız için kesin ücretsiz silah oyunudur.

Okulda engellenmemiş atış oyunları mı arıyorsunuz? Blockpost, en iyi FPS aksiyonunu ve Minecraft'ın engebeli çekiciliğini birleştiren sürükleyici bir çok oyunculu oyundur. Web tarayıcınızın rahatlığından heyecan verici bir oyun macerasına atılmaya hazırlanın.

Eğlenceli Çok Oyunculu Bir Oyunda Atış Becerilerinizi Açığa Çıkarın

Blockpost en iyi ücretsiz bilgisayar silah oyunlarından biridir ve sizi oyuna bağlayacak ödüllendirici bir atış deneyimi sunar. Kesintisiz erişilebilirliği sayesinde herhangi bir engel olmaksızın hızlı tempolu savaşın adrenalini takdir edebilirsiniz. İster kurslar arasında mola veriyor olun, ister uzun bir günün ardından yorgunluğunuzu atıyor olun, Blockpost, engellenmemiş oyun heyecanı için başvuracağınız kaynaktır.

Dünya Çapında Oyunculara Karşı Yoğun Savaşlara Katılın

Dünyanın her yerinden oyuncularla güçlerinizi birleştirebileceğiniz Blockpost'un heyecan verici dünyasına dalın. Yoğun savaşlara katılın, hareketlerinizi stratejik olarak planlayın ve düşmanlarınızı zekice alt etmek için müttefiklerinizle iletişim kurun. Kazanmaya eşit derecede kararlı deneyimli rakiplere karşı yarışırken, çok oyunculu bileşen ek bir heyecan katmanı ekler.

Aksiyon Dolu Minecraft Oyununda Bloklu Görselleri Deneyimleyin

Minecraft'ı anımsatan bloklu grafiklere sahip Blockpost, sizi yaratıcılığın eylemle buluştuğu bir dünyaya taşıyacak görsel olarak çekici bir deneyim sunuyor. Karakterinizi özelleştirirken, silahlarınızı seçerken ve sizi bekleyen hızlı tempolu oyuna dalarak rekabetçi ruhunuzu serbest bırakın.

Her Yerde, Her Zaman Kesintisiz Oyunun Keyfini Çıkarın

Okulda engellenen en iyi atış oyunlarından biri olan Blockpost, teneffüslerde veya ders saatlerinden sonra bile heyecanı kaçırmamanızı sağlar. Bilgisayarınızı çalıştırın, tarayıcınızı açın ve aksiyonun gözlerinizin önünde sorunsuz bir şekilde ortaya çıkmasına izin verin.

Blocky Warfare'e Bugün Katılın!

Heyecanı kaçırmayın! Bugün Blockpost oyuncularının saflarına katılın ve Minecraft tarzı görseller ile bağımlılık yaratan çok oyunculu atış eyleminin nihai kombinasyonunu deneyimleyin. Şimdi oynayın ve bloklu savaşın heyecanının sizi ele geçirmesine izin verin!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Çok oyunculu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2023
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Blockpost game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Blockpost game, make sure to check out our other exciting games.