Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Block Party 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 16, 2014
Block Party 2 burada oynaması eğlenceli bir oyundur. En sevdiğiniz çizgi film oyunları kategorimize bir göz atın ve keyfini çıkarın!
  • Click/play

Burada 1001-oyun.com'da size Block Party 2 adlı bu yeni, yoğun taze ve harika oyunu sunuyoruz. Nickelodeon tarafından geliştirilen oyun, ancak burada 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayabilirsiniz. Sam ve Kedi ve Teenage Mutant Ninja Turtles ile Block Party 2 eğlencesine katılın! Oyun nasıl oynanır?

İlk önce, ne kadar ilerlemeniz gerektiğini öğrenmek için zarları atın. Her alanın belirli bir özelliği vardır, bu durumda Blue Coin alanında durursunuz.

Şimdi çok iyi, eğer mavi paranız varsa, altın para ve güçlendirmeler satın almak için devamı kullanabilirsiniz. Zarı at ve ilerle. Bu yüzden eğlenin ve madeni paralar arasında en fazlasını toplayın. Oyunun sonunda en çok jetona sahip olan kişi veya oyuncu kazanır! Eğlenin ve en sevdiğiniz çizgi film karakterlerinden bazılarıyla oynamayı seçin ve daha da iyisi, yeni ve daha heyecan verici süper kahramanların kilidini açın.

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Block Party 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 28.4k times and has received a rating of 4.25 / 5 din 80 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Block Party 2 game, make sure to check out our other exciting games.