Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Block Craft Zombie Attack

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 07, 2023
Sizi yakalamak için dışarı çıkan tüm acımasız aç zombi dalgalarından sağ çıkabilecek misiniz? Block Craft Zombie Attack oynayın ve öğrenin!
  • Move
    Shoot

Block Craft Zombie Attack: Ücretsiz Bir Minecraft Oyunu Oynayın!

Çevrimiçi nişancı oyunlarının hayranı mısınız? Hızlı tempolu aksiyon ve heyecan verici oyun sunan engelsiz oyunları oynamayı seviyor musunuz? O zaman Block Craft Zombie Attack'a göz atmak isteyeceksiniz! Bu ücretsiz çevrimiçi oyun, Minecraft dünyasında geçiyor ve geleneksel zombi hayatta kalma oyunlarına heyecan verici bir dokunuş sunuyor.

Durdurulamaz Zombi Dalgasından Sonra Dalgadan Kurtulun

Block Craft Zombie Attack'ta, bir seviye seçmeli ve amansız zombi dalgasından sonra dalgaya karşı karşıya gelmelisiniz. Ancak yakalanmamaya veya köşeye sıkışmamaya dikkat edin, yanlış bir hareket kaderinizi belirleyebilir! İkinci dalgadan başlayarak, yok edilmesi normal zombilerden çok daha zor olan devasa patron zombilerle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Hayatta Kalmak İçin Arsenalinizi Geliştirin

Neyse ki savaşa hazırlıksız girmeyeceksiniz. Onları öldürmekten yeterince para kazanırsanız, silahlanmanızı geliştirebilir ve sürekli artan zombi ordularını alt etmek için daha iyi silahlar satın alabilirsiniz. Oyun aksiyon dolu, yani ekranda her saniye bir şey oluyor.

Engelsiz Oyunları Seven Çocuklar İçin Mükemmel

Ücretsiz bir Minecraft oyunu olan Block Craft Zombie Attack, çevrimiçi olarak engelsiz oyunlar oynamayı seven çocuklar için mükemmeldir. Sizi koltuğunuzun kenarında tutacak heyecan verici ve zorlu bir deneyim sunuyor.

Şimdi Block Craft Zombie Attack oynayın!

Hem eğlenceli hem de zorlu bir nişancı oyunu arıyorsanız, Block Craft Zombie Attack sizin için mükemmel bir seçimdir. Peki, ne bekliyorsun? Ölümsüzlerle mücadele etmeye ve onlara kimin patron olduğunu göstermeye hazırlanın! Şimdi Block Craft Zombie Attack oynayın ve en iyi nişancı oyunlarını engelsiz olarak deneyimleyin!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Hızlı oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller
Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Block Craft Zombie Attack, SarpGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Block Craft Zombie Attack game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 835 times and has received a rating of 3.67 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by SarpGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Block Craft Zombie Attack game, make sure to check out our other exciting games.