Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Blastastic Rescue

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 19, 2022
Son uzay macerasında Tomorrowland'den Miles'a tamamen ücretsiz olarak burada katılın.
  • Interact With The Game

Bir temizlik oyununa hazır mısınız? Miles ve ailesi başka bir uzay macerasından yeni döndüler. Harika vakit geçirmişler gibi görünüyor, ama şimdi uzay gemisi ve odaları biraz ilgiye ihtiyaç duyuyor. Gemilerini temizlemelerine yardım edebilir misin? Göreve hazırsanız, Miles'ın uzay gemilerini parlatıp ışıldamasına yardımcı olacaksınız. Gemiyi temizleyeceksin ve işin bittiğinde odaların temizlenmesine yardım edebilirsin. Odaların sadece bazı şeylerin sıraya konmasına ihtiyacı var ve işiniz bitti! Artık harika bir iş çıkardığınızdan emin olabilirsiniz!

Blastastic Rescue ve diğer birçok ücretsiz çevrimiçi oyunu burada tamamen ücretsiz olarak web sitemizde oynayın! Onları nasıl bulacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Orada, her gün eklenen çok daha fazla yeni oyunla, şu anda oynayabileceğiniz tonlarca harika ücretsiz oyun keşfedebilirsiniz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Eğlenceli ve gündelik oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Blastastic Rescue game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.7k times and has received a rating of 3.62 / 5 din 26 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Blastastic Rescue game, make sure to check out our other exciting games.