Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bird Of Prey

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 11, 2022
Gökyüzüne doğru uçun, engellere çarpmaktan kaçının ve hiçbir kontrol noktasını kaçırmayın!
  • Interact With The Game
    Fly
    Pause

Merhaba oradaki! Tamamen ücretsiz olan ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz bazı çevrimiçi oyunlar için yüksek ve düşük arama yaptınız mı? O zaman, tipik sürüş veya atış oyunlarınızdan biraz farklı bir şey arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir şeyimiz var.

Bird Of Prey, hem izlemesi güzel hem de oynaması eğlenceli bir uçuş oyunudur. Bu uçan oyunda, gökyüzünde süzülen bir kuşu kontrol ediyorsunuz. Etrafta uçmanız ve herhangi bir kontrol noktasını kaçırmadığınızdan emin olmanız gerekecek.

Bird Of Prey'de 3 oyun modu vardır: Chase Mode, Finding Mode ve Explore Mode. Bu modların her biri oynaması eğlencelidir ve hepsini denemenizi tavsiye ederiz.

Kontroller kolay olsa ve çabucak alışacaksınız, bu oyunun zor olmadığı anlamına gelmiyor. Uçurumlar, ağaçlar ve çok alçaktan uçarsanız binalar dahil olmak üzere yüksek hızlarda uçarken her zaman potansiyel tehlikelerin farkında olun. Yapmanız gereken tek şey bu harika oyunu oynamaya başlamak için Oynat düğmesine basmak.

Ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynamaya devam etmek istiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atın! Aklınıza gelebilecek hemen hemen her oyunumuz var ve bunların çoğu da engelsiz oyunlar!

Özellikler:

  • Güzel 3D grafikler
  • 3 oyun modu
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Bird Of Prey, Tasty Cherry Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bird Of Prey game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 18 votes. This awesome game has been made by Tasty Cherry Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bird Of Prey game, make sure to check out our other exciting games.