Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Biketrial Experience

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 14, 2023
Biketrial Experience, piyasadaki en iyi bisiklet oyunlarından biridir ve şimdi burada ücretsiz olarak oynayabilirsiniz! Tüm seviyeleri yenebilir misin?
  • Ride
    Tilt
    Skip Dialog
    Backspace - Restart

Çocukların BMX Oyunlarının Heyecan Verici Dünyasına Hoş Geldiniz!

Sizi büyüleyecek hileler ve zorluklarla dolu harika bir maceraya atılmaya hazır olun. Bilgisayarınızda sanal bir BMX parkına sahip olmak gibi!

Bu Heyecan Verici Bilgisayar Bisiklet Oyununda Nihai BMX Deneyimini Keşfedin

PC için bu harika bisiklet oyununda üç heyecan verici oyun konumundan geçerken gösterinin yıldızı siz olacaksınız. Her konum, sizin gibi genç bir şampiyonun fethetmesi için bulmacalar ve zorluklarla dolu yeni bir eğlence alanıdır. Ancak, dalmadan önce, uygulama alanında bir tur atın. Önünüzdeki zorluklara hakim olmanıza yardımcı olacak tüm harika manevraları mükemmelleştirmek için ideal bir yer.

Kendinizi kalp atışlarını hızlandıran aksiyona ve inanılmaz sıçramalara hazırlayın!

Becerilerinizde ustalaştığınızda, işe başlama zamanı! Şunları göz önünde bulundurun: binmek için büyük tepeler, gezinmek için zorlu yollar ve havada süzülüyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayacak kalp çarpıntılı sıçramalar. Seviyeleri geçtikçe, BMX becerileriniz parlayacak.

BMX Ustalığınızı Kanıtlayın ve Gerçek Bir Kahraman Olun!

Şimdi, sadece sizin gibi gerçek bir BMX kahramanının cevaplayabileceği bir soru var: Bu zorlukların üstesinden gelip galip gelebilecek misiniz? Bu BMX oyunu sadece eğlence değil, becerilerinizi sergilemek ve gerçek bir BMX ustası olmakla ilgili! Ne kadar çok seviye tamamlarsanız, müthiş yeteneklerinizle herkesi o kadar çok şaşırtacaksınız.

Unblocked66 Oyunlar Kategorisinde Kesintisiz Eğlencenin Tadını Çıkarın!

Ve tahmin et ne oldu? Bu heyecan verici BMX macerası, Unblocked66 Games kategorisine giriyor, böylece sizi engelleyen hiçbir engel olmadan keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece heyecan verici değil, aynı zamanda sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

BMX Mücadelesine Hazır mısınız? Haydi Dalalım!

Meydan okumaya hazır mısın? Gelin bu süper eğlenceli BMX oyununa birlikte dalalım ve yeteneklerinizin parlamasına izin verelim!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
February 2019
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Biketrial Experience game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 751 times and has received a rating of 3.00 / 5 din 4 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Biketrial Experience game, make sure to check out our other exciting games.