Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Big Wheels Trial

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 10, 2016
Big Wheels Trial, web sitemizde ücretsiz olarak sunulan bir araba sürme oyunudur. Gel kontrol et!
  • Drive

En yeni engellenmemiş araba oyunlarını oynamak istiyorsanız, Big Wheels Trial'a göz atın! Bu sürüş oyununda, engellerle dolu parkurlarda devasa canavar kamyonları sürmeniz gerekiyor. Kaldırabileceğini mi düşünüyorsun? "Evet" demeden önce, bu araba oyununun bölümlerinin çok zor olduğunu ve sadece en iyi sürücülerin sona erebileceğini bilmelisiniz. Eğer o süper yetenekli sürücülerden biriyseniz ve dünyaya, kullanamayacağınız bir araba veya aşamayacağınız bir engel olmadığını göstermek istiyorsanız, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın.

Çocuklar için daha fazla araba oyunu veya genel olarak sadece ücretsiz oyunlar bulmak için oyun kategorilerimize göz atın.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Big Wheels Trial game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 12.4k times and has received a rating of 4.11 / 5 din 36 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Big Wheels Trial game, make sure to check out our other exciting games.