Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

BFFs Summer Aesthetic

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 13, 2022
Muhteşem yaz moda koleksiyonlarını keşfedin ve en iyi kıyafetleri bulun! BFF'ler Yaz Estetiği web sitemizde ücretsiz olarak burada!
  • Interact With The Game

Selam! Çocuklar için güzel bir giydirme oyunu mu arıyorsunuz? Moda oyunları en sevdiğiniz oyun türü mü? Bu durumda size BFF'lerin Yaz Estetiği'ni sunuyoruz!

Bu giydirme oyununda, bu 6 BFF'ye giyecek en iyi kıyafetleri bulmalarında yardımcı olacaksınız. Oyun, BFF'ler arasında bir metin mesajı konuşmasıyla başlar. Daha yazın ortası olduğundan ve henüz yazlık bir kıyafet denemediklerinden bahsediyorlar. İşte burada devreye giriyorsunuz. Kıyafet koleksiyonlarını gözden geçirmelerine ve kafaları çevirecek çarpıcı bir kıyafet yaratmak için en iyi saç modeli, kıyafet ve aksesuar kombinasyonunu seçmelerine yardımcı olun. Her kızın kendine özgü kıyafet ve aksesuar seçenekleri vardır, bu da aynı kıyafeti bir daha asla tekrarlamak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Yani ne diyorsun? Moda yeteneklerinizi ortaya çıkarmaya ve mümkün olan en iyi kıyafetleri bulmaya hazır mısınız? Öyleyse, Oynat düğmesine tıklayın ve sizi çalışırken görelim!

Daha fazla giydirme oyunu da dahil olmak üzere kızlar için daha fazla oyun arıyorsanız, oyun kategorilerimize göz atabilirsiniz! Oynamak için binlerce ücretsiz oyunumuz var, çoğu Engelsiz Oyunlar ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kıyafet seçeneği
  • Oynaması kolay ve eğlenceli

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
BFFs Summer Aesthetic, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This BFFs Summer Aesthetic game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 1.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this BFFs Summer Aesthetic game, make sure to check out our other exciting games.