Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

BFFs Pinafore Fashion

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 06, 2022
Bu BFF'ler, günü dışarıda parkta yürüyüş yaparak geçirmek istiyorlar. Onlara katılın ve dolaplarındaki en güzel elbiseleri seçmelerine yard
  • Interact With The Game

Giydirme oyunları oynamayı sever misin? Kızlar için parlak, renkli, sevimli ve oynaması eğlenceli ücretsiz oyunlar mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse doğru yere geldiniz çünkü burada web sitemizde BFFs Pinafore Fashion oynayabilirsiniz!

Bu giydirme oyununda en iyi arkadaşlar hafta sonu ne yapmaları gerektiğini merak ediyor. Boş zamanlarını geçirmek için parka gitme fikri çabucak gelir. Ancak dışarıdayken kıyafetlerinin hızla kirlenip tozlanabileceği endişesi hızla ortaya çıkıyor ve böylece Önlük Modası fikri doğuyor.

Kızlara katılabilir ve en iyi kıyafetleri, makyajları ve saç modellerini seçmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bu eğlenceli moda oyununda seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var ve her kızın kendine özgü seçenekleri var. İstediğiniz görünümü elde edene kadar şeyleri karıştırıp eşleştirmekten çekinmeyin. Yani bir moda tasarımcısı olarak yeteneğinizi sergilemeye hazırsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, çoğu engellenmemiş oyunlardan oluşuyor ve şu anda tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • Sevimli, renkli ve parlak 2D grafikler
  • Denemek için birçok giysi ve aksesuar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
BFFs Pinafore Fashion, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This BFFs Pinafore Fashion game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this BFFs Pinafore Fashion game, make sure to check out our other exciting games.