Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bffs Fall Fashion Trends

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 13, 2022
Bffs Fall Fashion Trends ile yeni kıyafetleri keşfedin! Burada, sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Hey, moda tutkunları! Kızlar için yeni bir giyinme oyunu denemek ister misiniz? O zaman moda oyunları koleksiyonumuza en son eklenene göz atın: Bffs Fall Fashion Trends!

Bu çevrimiçi moda oyununda, BFF kızlarına bu sezon için yeni bir kıyafet seçmelerinde yardım edeceksiniz. Peki onlara nasıl yardım edebilirsiniz? Bu oyunda onların moda tasarımcısı olarak oynuyorsunuz. Bu, saç stilini, makyajını, aksesuarlarını ve kıyafetlerini seçebileceğiniz anlamına gelir. Her kızın farklı bir gardıropu vardır, bu nedenle moda kreasyonlarınızın her biri benzersiz olacak! Bu yüzden, en güzel kıyafetleri seçmede şansınızı denemek istiyorsanız, size kalan tek şey Oynat düğmesini tıklayıp bize neler yapabileceğinizi göstermek!

Özellikler:

  • Renkli ve sevimli 2D grafikler
  • Her kız için benzersiz kıyafet seçimi
  • Karıştırmak ve eşleştirmek için birçok parça
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
September 2022
Geliştirici
Bffs Fall Fashion Trends, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Bffs Fall Fashion Trends game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bffs Fall Fashion Trends game, make sure to check out our other exciting games.